قوانین و مقررات

تلفن تماس :44010179-021 ، 09051673576 (پاسخگویی از ساعت 8 الی 22  به جز روز های تعطیل)

قوانین و مقررات
جویشو یک فروشگاه اینترنتی است که مجموعۀ گسترده‌ای از لوازم خانگی(بخصوص لوازم خانگی بزرگ از جمله لباسشویی، ظرفشویی و جاروبرقی) را در اختیار مشتریان محترم خود قرار می‌دهد. جویشو با هدف بهبود شرایط خرید لوازم خانگی از طریق اینترنت، قدم به این راه گذاشته است و قوانین خود را با توجه به این مقصود، تعریف کرده است.

مقررات عمومی
تمامی فعالیت‌های وب‌سایت جویشو، بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران این وب‌سایت نیز، انتظار مشابهی می‌رود.
وب‌سایت جویشو اجازه دارد در هر زمان، نسبت به ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین بر روی کاربر و تصمیمات وی تاثیر مستقیم داشته باشد، خود را موظف می‌داند شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند.
تعهدات جویشو
جویشو ، تعهدات مشخصی نسبت به کار و مشتریان خود دارد که در ادامه دقیقاً مشخص شده‌اند:

وب‌سایت جویشو متعهد می‌شود که اطلاعات مورد نیاز کاربر برای تصمیم‌گیری را به صورت شفاف و دقیق در اختیار او قرار دهد و در جهت رفع ابهامات مشتریان تلاش کند.
وب‌سایت جویشو ، نسبت به اصول کاری خود متعهد است و تمامی سعی خود را می‌کند تا راهکارها و اصول درست و اساسی را در فعالیت‌های خود به کار گیرد.
طبیعی است که وب‌سایت جویشو ، هیچ کنترل و متعاقباً تعهدی در مقابل قطعی احتمالی یا بروز سایر مشکلات ناگهانی را در سامانه خود ندارد و در این گونه موارد، شکیبایی شما می‌تواند کمک بزرگی به رفع مشکل در سریع‌ترین حالت ممکن کند.
پشتیبانی فروشگاه ، در جهت ارائه مشاوره و رفع مشکلات مشتریان ایجاد شده است. با اینحال تعهدی نسبت به پاسخگویی آنی نداشته و گاهی ممکن است به دلیل حجم بالای تماس، قادر به پاسخگویی سریع نباشد.
مالکیت مادی مقاله‌ و محتوای وب‌سایت جویشو متعلق به این وبسایت می باشد و در خصوص مالکیت معنوی چنانچه استراتژی، کلمات کلیدی و ویرایش کلی از سمت این مجموعه صورت گرفته باشد بدیهی است مالکیت معنوی نیز متعلق به جویشو می باشد و در غیر این صورت با توجه به استعلام رسمی و مکتوب هر فرد یا سازمان از طریق ایمیل رسمی جویشو (info@joysho.com)، نام نویسنده مقاله به فرد یا سازمان استعلام گیرنده اعلام خواهد شد.
تعهدات مشتریان
مشتریان جویشو نیز، بالطبع تعهداتی نسبت به کار وب‌سایت جویشو دارند که در ادامه خواهد آمد:

فعالیت کاربران جویشو باید در راستای قوانین جمهوری اسلامی و البته، اخلاقی باشد. در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوکی، وب‌‎سایت جویشو حق دارد نسبت به قطع سرویس دهی به مشتری، تصمیم‌گیری کند. در صورتی که در چنین شرایطی، مبلغی از مشتری دریافت شده و مقداری از آن، مصرف شده باشد، مبلغ باقی‌مانده محاسبه و به کاربر بازگشت داده می‌شود.
هویت و اطلاعات تماس مشتریان باید دقیقاً مشخص باشد تا برای پیگیری سفارش ها، و همچنین در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد.
موارد ممنوع
تجاوز به حریم خصوصی و قانونی دیگران به روش‌های مختلف
فعالیت‌هایی که موجب ضرر و زیان سایرین می‌شود
بر هم زدن نظم و رعایت نکردن اخلاق
مصادیق مجرمانه طبق قانون مجازات اسلامی، جرائم رایانه‌ای، تجارت الکترونیک و سایر قوانین جمهوری اسلامی ایران
هر گونه فعالیت در جهت نفوذ به پایگاه داده جویشو 
محتوایی که مستقیم یا به صورت تلویحی، نسبت به یک نژاد، قوم، مذهب، ملیّت یا جنسیتی تبعیض قائل شود.
مطالبی با ادعای علمی، بدون ارائه منابع موثق
مطالب غیر قابل اثبات و گمراه‌کننده
مالکیت فکری
کلیه محتویات وب‌سایت جویشو ، متعلق به این وبسایت بوده و مشمول قوانین مالکیت فکری داخلی و همینطور بین‌المللی می‌باشد. لذا حق پیگرد در هنگام مشاهده هر گونه استفاده از آنها برای مقاصد تجاری و غیر تجاری، بدون دریافت اجازه کتبی، برای این وبسایت محفوظ است.

استرداد وجه
در صورتی که به هر دلیلی، وب‌سایت جویشو قادر به ارائه خدمات ذکر شده در صفحه محصولات و خدمات خود نباشد، موظف است مبلغ دریافت شده از کاربر را به طور کامل به وی بازگرداند.

اما در شرایطی که کاربر تصمیم به لغو سفارش بگیرد، وب‌سایت جویشو تا ۷ روز از سفارش هزینه را عودت خواهد داد. لازم به ذکر است هزینه عودت به عهده خریدار خواهد بود. همچنین هزینه ارسال نیز کسر می گردد.

حل اختلاف
در صورت بروز هر گونه مشکل و وجود هر گونه اختلاف در مفاد این تعهدنامه، مراجع ذیصلاح شهر تهران نسبت به انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن قضاوت خواهد کرد.

فورس ماژور
در صورت بروز حوادثی که کنترل آنها از دست مسئولان وب‌سایت جویشو یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این قرارداد وجود نخواهد داشت. این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، ، سیل، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، و … می‌شوند.

مکاتبات
تمامی مکاتباتی که از طریق تلفن، ایمیل، تلگرام و سایر مسیرهای ارتباطی با کاربران صورت می‌گیرد، به صورت کامل بایگانی می‌شود تا در موارد خاص، بتوان به آنها ارجاع داد.